| SERIALS a întrebat:

Ce dating site-uri romanesti cunoasteti?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Scrie matrimoniale pe google si gasesti o gramada

| RAY a răspuns:

Nu prea ai ce gasi si eu am facut exprimente destule,alea tinere cauta baieti frumosi, musculosi sau cu banii, alea mai in varsta te intreaba direct unde lucrezi, ce venit ai etc nu ai ce man cauta si tu de alta nationalitate poate gasesti ceva serios, multa bafta

| RAY a răspuns:

Uite https://www.dating.com/? gclid=Cj0KEQiAj8uyBRDawI3XhYqOy4gBEiQAl8BJbaFi09cgvzVlDtjDKIa3JwWXrIKvtRUyKCDzOVDt4nwaArfc8P8HAQ#afid=29471

| victorr_3274 a răspuns:

Nu prea ti-as recomanda. Ma uitasem eu pe cateva site-uri la care se facea reclama in alta parte si am observat ca sunt cu profile false, cu poze luate de pe net. Mai mult de atat, din fuga dupa bani se creeaza site-uri pe care dupa ce te inregistrezi iti trimite un mesaj automat de la un profil in care apare o poza cu o tipa hot (poza de pe net) care zice ca vrea sa te cunoasca. Tu vrei sa-i raspunzi, dar nu poti. Trebuie sa incarci nu stiu cati euro in cont. Fereste-te de asemenea site-uri, sunt mari tepe, facute sa iti ia banii.

| alexandra2max a răspuns (pentru victorr_3274):

Imi pare rau pentru experientele tale, uite un site 100% gratis si cand zic asta sa stii ca e gratis, nu iti cere bani pentru nimic: http://zemania.com/plus ca e mult peste ce se practica, cred ca e si peste badoo la optiuni

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Olx.ro