| myky16 a întrebat:

Ce diferenta este intre dragoste si sex? Care ar fi diferentele?

Răspuns Câştigător
| meryyyyyyyy a răspuns:

Buna diferenta dintre dragoste si sex este :cand faci dragoste cu persoana respectiva o faci cu placere din toata inima esti dus de val iar sexul faci fara nici o placere cu cineva care vrea doar sex nimic altceva ma refer la o relatie

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O singura diferenta.
De sentimente.

| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Dragostea... este atunci cand iubesti pe cineva cu adevarat
Iar sex cand faci sex cu o persoana de sex opus uneori de acelasi sex :-s

Pa, pa^^

| alina_1454 a răspuns:

Dragoste:placere,iubire,fluturasi
sex:as pune neplacere faci ca sa zici ca ai facut si tu cevalaughing

| Bobo893 a răspuns:

Sexul e ca un sport, fara implicare sentimentala. Dragostea se face.cu dragoste big grin
Sper ca te-am lamurit