| Madoredetpu a întrebat:

Ce e acela un orgasm?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Orgasmul este placerea maxima din timpul sexului baietii au mereu in momentul ejacularii, insa fetele nu de fiecare data ele au de mai multe tipuri- vaginal, clitoridian etc daca vrei sa ajungi la orgasm cel mai simplu este cel clitoridian roaga-ti partenerul sa-ti faca cunillinguis

| ingerasmotat a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Maine te va intreba ce e acela cunillnguis laughing

27 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Raiu pe pamantlove struck

| youmail a răspuns (pentru elasexygagica):

Nebunatico de mult vreau sa vorbim. Cum fac sa dau de tine? Ma zapacesti. te rog da-mi un add ceva macar pe messenger youmail.
Pup si mai vbwinking
Cu siguranta te-as face fericita cumva. cred ca la cat de nebunatica esti ne-am intelege macar o data de nota 10+
Pup.
Cu siguranta nu ai regreta, crede-ma

| OmletteDuFromage a răspuns (pentru elasexygagica):

Ce`ti mai place sa te fwti.

| elasexygagica a răspuns (pentru OmletteDuFromage):

Asa cum iti place si tie omleta cu branza

| gigel68 a răspuns (pentru elasexygagica):

Nu cred in rai, nu cred ca exista. ai putea sa schimbi asta? poti sa-mi dovedesti ca ma insel?

| youmail a răspuns (pentru elasexygagica):

Fetele bune ajung in Rai
Fetele rele ajung unde vor... deci unde vrei sa mergem?!

| elasexygagica a răspuns (pentru youmail):

La hotel de 5 stele sa ne destrabalamlove struck

| youmail a răspuns (pentru elasexygagica):

Cu siguranta, imi spui cand si te astept la mine la hotel Marriott Bucuresti
da-mi un numar de telefon ceva sa putem vorbi mai direct.
Sper ca te-am prins inca pe net
Pupici

| OmletteDuFromage a răspuns (pentru elasexygagica):

Sincer, nu prea imi plac ouale prajite, dar dexter e tare.

| youmail a răspuns:

Acea stare de euforie, de bine, de explozie atat trupeasca cat si sufleteasca ce se intampla atunci cand anumit stimuli sunt dusi pana intr-un anumit punct cheie.winking
La baietii mare parte provine din experienta fizica.
La fete mare parte se produce la nivelul gandirii, adica partea fizica ajuta, dar duce la gandire.

Dai-mi un privat ceva si. iti voi expica mai multe pe bune.

| Ramona1 a răspuns:

Orgasmul este punctul culminant al unui act sexual.

| Liviu_2019 a răspuns:

Stiu ca o sa zici ca sunt rautacios dar daca esti tu cea din poza si nu stii ce este acela un orgasm e jaleeeee. Crede-ma ==). Daca nu esti tu cea din poza atunci poate esti mai mica si nici nu trebuie sa stii ce este acela un orgasm.

| iGăust a răspuns:

Când ţipă măta fără niciun motiv.

| hummer24 a răspuns:

Nu stiu sa-ti explic da pot sa-ti arat happy

| DjsTEpp a răspuns (pentru hummer24):

rolling on the floor clar

| gigel68 a răspuns (pentru DjsTEpp):

Chiar poate... a gasit o poza intr-o revista, o tine in portofel sa se poate lauda ca are orgasm.

| Andreyyw a răspuns:

Ce este orgasuml:
Este orgasmul acel moment scurt cand ajungeti la climax, imediat dupa maximul de excitare si tensiune, si imediat inainte de eliberare si relaxare?
Este orgasmul fenomenul fizic care are loc in corpul nostru, care accelereaza bataile inimii, schimba presiunea sangelui, tensiunea muschilor, culoarea pielii; sau reprezinta contractiile musculare?
Este orgasmul acelasi lucru cu ejacularea?
Sau este o experienta psihologica, spirituala sau emotionala care are loc o data cu schimbarile fizice.

| NeverAlone a răspuns:

Cand te iecsiti peste masura.

| pavel88 a răspuns:

Se pune la ciorba ca sa-i dea gust

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un penis introdus intr-un vagin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista google, wikipedia daca voiai sa stii ce e ala orgasm
daca voiai sa aflii experientele personale ale fiecaruia mai bine intrebai direct

| almo08 a răspuns:

Cauta pe wikipedia

| wertyupower a răspuns:

Este o senzatie iesita din normalul cotidian, la care fiecare reactioneaza diferit. Indiferent de ce simti in acel moment iti vei dori din nou! Lasa-mi mesaj daca vrei mai multe amanunte!

| georgianageoo a răspuns:

Scuza'ma, cati ani ai?laughing)

| georgianageoo a răspuns:

Scuza'ma, cati ani ai? laughing) :d

| Trolol a răspuns:

Placere intensa