| AndraDaPretty a întrebat:

Cum sa am orgasm?

11 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cumpara-ti unul.

| eurynomus a răspuns:

Masturbeaza te daca stii cum sau pune pe unu sa ti faca s.o

| RAY a răspuns:

Cumparati un vibrator si baga-l la treaba cam vreo 15 minute si avea avea orgasme, sau fa sex in grup sigur vei avea un barbat nu poate satisface o femeie singur

| Azµre a răspuns:

Un partener cu bun simț, educat și dornic să ducă femeia la extaz, un cadru romantic ajută extrem de mult, o șampanie, muzică bună în surdină. În rest partenerul, un preludiu destul de lung, toată lumea știe că orgasmul femeilor vine undeva în medie dupa 15 minute de sex. Pe când o partidă de sex în medie durează 7 minute. Aici depinde de partener cum se mișcă și ce știe să facă. O stimulare orală înainte bine făcută, o penetrare lentă e mult mai plăcută și mai excitantă decât una rapidă. Și așa mai departe. Poți ajunge la orgasm fără probleme. Mult Succes. Rețeta mea dă succes de fiecare dată happy...

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Stimuleaza clitorisul. Ai nevoie de aproximativ 20 de minute de stimulare. Daca excitarea nu apare din prima, schimba unghiul! Gaseste locul care iti place mai mult, si fa ce vrei. E corpul tau, exploreaza-l! Daca nu, roaga-l pe prietenul tau sa o faca. Tu alegi, mai bine ai face-o tu daca vrei sa ai orgasm garantat, pentru ca iti cunosti zone erogene mai bine! Funda? :*

| ionut20122 a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Dadada asa e corect

| StefanXy a răspuns:

Roaga un prieten sa te ajute sau iubitul... un baiat stie sa excite o fata incat sa ii provoace orgasm..de preferat un baiat in zodia taur pentru ca stie sa excite foarte tare (eu sunt taur si de aia stiu)

| Radu_Alex_1988 a răspuns:

Vibratorul, dusul, un tip viril, in cel mai rau caz o persna sub mijloc pozitia buna 10 min de penetrare sau depinde de pozitia in care te simti confortabil, mana pusa sub abdomen cand e inauntru apasand usor si il vei avea

Întrebări similare