| T7uk a întrebat:

Ce faceti acum? Ce faceti la miezul noptii?happy

Răspuns Câştigător
| DarkFromGrave a răspuns:

Acum : Omor vecini cu muzica la maxim si o ajut pe maica-mea la gatit. La miezul noptii thinking ei bine atunci presimt ca o sa golesc sticlele si nu am sa mai stiu ce am facut rolling on the floor.

La multi ani si un an nou fericit ^-^!

13 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Ma pregatesc pentru noul an:x

http://forever-twilight-fan.blogspot.com/

| Shado15 a răspuns:

Acum stau laa pctongue Diseara ma uit la TV,stau la pc, mananclaughing, beau laughing, nu vreau sa dorm delocsmug.ca in fiecare anhappyvoi?

| Bloomi a răspuns:

Facem partybig grin

| T7uk explică (pentru Bloomi):

Nice!

| Bloomi a răspuns (pentru T7uk):

Tu cum petreci?

| T7uk explică (pentru Bloomi):

Cam ca si DarkFromGrave

| DarkFromGrave a răspuns (pentru T7uk):

Ma bucur ca nu sunt singura care urmeaza " traditia "batting eyelashes laughing)

| T7uk explică (pentru DarkFromGrave):

Pai ce fel de an nou mai este si asta daca nu-l sarbatorim ca romanii!rolling on the floor

| DarkFromGrave a răspuns (pentru T7uk):

Daca nu esti beat de revelion nu mai are sens anul care vine! laughing

| T7uk explică (pentru DarkFromGrave):

rolling on the floorrolling on the floor vorba aia cum incepi anul asa-l termini!rolling on the floor

| DarkFromGrave a răspuns (pentru T7uk):

Il incepi beat, il termini mort de beat laughing))

| asjkldfg a răspuns:

Iti raspund la intrebare.Dorm

| T7uk explică (pentru asjkldfg):

Good job!=d>