| samiZiciPompier a întrebat:

Care este intrebarea ta de miezul noptii?

8 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu stiu de ce sunt asa placuta tutror. Pe unde merg, fiind persoane straine, mi le fac prieteni. Chiar si fostii, ma mai cauta sa vorbim.
Eu ma consider o fata dificila, greu de inteles, ciudata, retrasa, dar prin asta, sunt EU.

| WaterDrop a răspuns:

Cum ma voi trezi maine la ora 9.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Daca e corect cum simt unele sentimente si cum imi exprim iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sunt constipat? laughing tu ce zici

| samiZiciPompier explică (pentru anonim_4396):

Da si eu ma mai intreb uneori de ce nu mananc destule fibre...
Ce alte intrebari va mai puneti?

| Anothergirl22 a răspuns:

De ce ranile timpului nu sunt vindecate de trecut? Sau de ce ranile trecutului nu au ca leac clepsidra timpului?

| eelena1797 a răspuns:

Dacă ceea ce am făcut astăzi mă face fericită. răspunsul e nu.

| WaterDrop a răspuns (pentru eelena1797):

Schimba intrebarea cu "Ce as fi putut face astazi ca sa fiu fericita?".