| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai important? Fizicu sau caracterul? Dau funda

Răspuns Câştigător
| olteanuana a răspuns:

Suntem într-o generație,în care banii sunt mai împortati decât iubirea,iar fizicul mai apreciat decât caracterul.
Din punctul meu de vedere,consider că cel mai important este comportamentul și educația primită,decât fizicul,pentru că fiecare om este frumos în felul lui.
Dar,evident părerile sunt împărțite în doua grupe,pentru că unii/unele aleg fizicul pentru a nu se face de,, ras" cu persoana de lângă ei, atunci când vor ieșii în societate, iar alții/altele vor alege caracterul, și un suflet bun și curat!

17 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ambele in egala masura, cine spune ca doar caracterul conteaza se minte singur/a, merg mana-n mana, e de 50-50/

| Emilian65 a răspuns:

Ambele.

| Sofer a răspuns:

Caracterul apoi fizic și vedem și notam defectele și încercăm sa le remediem.

| Nirvanaaa a răspuns:

Caracterul. Poate sa fie cel mai frumos dacă are un comportament ce lasă de dorit, nici nu mă uit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radem,glumim,dar prima data ne atrage fizicul. Apoi dacă caracterul e cum trebuie, ne mințim ca "ne a atras caracterul". Însă fizicul trebuie sa te atragă prima data. Acum nu mi Spuneti voi ca dacă nu va atrage deloc sexual, dar deloc o persoana stați ani de zile doar pentru caracter laughing

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.sa aiba muschi.cand iei bataie macar sa simti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima varianta (apoi a doua )

| TFL007 a răspuns:

1+1 fac 2, daca nu ai un ''muian'' atractiv singura sansa iti ramane mersul la sala cam asta e adevarul iar daca nu ai nici inaltimea normala de care ele se simt atrase iti iei niste refuzuri peste refuzuri happy ma mai uit si pe ici pe colo, stiu pe unul cu care m-am intalnit la un seminar avea 1, 50 maxim dar iti garantez ca nu ai fi avut tupeu sa te iei in gura cu el laughing) se vedea un pic ciudat din afara facut la sala dar extrem de pitic dar mi-o zis ca are nevasta si copii la 24 de ani zic e clar o mana spala pe alta

| TLF92 a răspuns:

Frate voua chiar nu vi s-a luat sa tot puneti intrebari la care deja stiti raspunsul ........acum pe bune, mai ajunge nu va plictisiti sincer, bah ca nu am pzd mai am sanse dupa 30 de ani, ca nu am f---ut pana la 30 ma mai accepta vreuna etc!

| Whitesnake99 a răspuns:

Depinde. In ce context? Cand te duci sa cumperi paine, niciuna.

| DeeaDeea94 a răspuns:

Ambele

| andreilittle a răspuns:

In mod clar caracterul este mai important, cel putin din punctul meu de vedere. Unii ar spune ca fizicul este mai important, fiecare are propriile sale conceptii si convingeri despre viata, dar in general oamenii echilibrati si normali la cap considera ca este mai important caracterul... Caracterul reprezinta reflexia sufletului tau, reprezinta ceea ce esti tu cu adevarat.

| RAY a răspuns (pentru andreilittle):

Omule tu ai sta cu una care nu te atrage deloc ca fizic?

| Amalia442 a răspuns:

Caracterul normal

| darky83 a răspuns:

Tatele.