| MariusDeejay a întrebat:

Intrebare pentru fete cat de important e fizicu unui baiat pentru voi?

7 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Din păcate până la căsătorie, foarte important - după, devine important pentru bărbat fizicul femeilor happy

| Pricked a răspuns:

Dacă e prost, îl pun să tacă.
Dacă-i fustangiu, îl orbesc şi-l castrez.
Dacă-i un porc grăsun, îl bat la cap până ajunge un sex-appeal.

Da, deci trebuie ' doar să mă cucerească. După aceea îl pot face eu să atingă perfecţiunea.

| CosminC86 a răspuns (pentru Pricked):

Hmm... Sa atinga perfectiunea? Vorbe cam mari. La cat de semidocte sunt fetele in ziua de azi, isi baga in cârd cu toti retardatii, metrosexuali si javre pensate, si dupa ce raman insarcinate si le parasesc, incep sa se planga la toata lumea, ca de ce e viata asa de nedreapta cu ele. Eu mai degraba as sta cu o fata cu un aspect fizic mediocru, decat sa stau cu o parasuta, inculta de nota 10. Hai sariti si injurati-ma acum.

| Dariusuu a răspuns:

Majoritatea fetelor spun că nu contează fizicul prea mult pentru ele dar observ că de cele mai multe ori se îndrăgostesc doar de ambalaj chiar dacă conținutul e dezastros să spun așa.

Concluzie : Fără demonstrație sunt doar vorbe goale happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10 minim 7.hee hee

| Ƨirenia a răspuns:

Foarte important.