| aVicii a întrebat:

Ce este de facut? nu cred ca mai continui
Pare interesata? numai cu nu si nu stiu raspunde.

Funda!

X:ai vrea sa iesim odata?

Y:Aa, nu stiu laughing

X:pff, lasa daca nu vrei.crying

X:deci?

Y:Nu stiu laughing))

Xlaughing)))) lasa ca mai vedembig grin

X:nu?
X:mai ai u frate asa?

Y:Nu, sunt singura la parinti

X:oo, si eubig grin

X:pe unde zici ca stai in xyz?

Y:Nu

X:ok...

X:sa nu crezi ca veaneam la tine laughing
X:aiurea am intrebat...

X:te-ai suparat pe mine?

X:te-ai suparat pe mine? de numai vrei sa vb cu mine

Y:laughing)))))))) nu

11 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Doamne cate intrebari. Pai din cate vad eu nu vrea deloc. Cum a zis si cristian, poti sa ii scrii si dupa 2 zile, ea tot in acelasi mod iti raspunde.

| Cristiann25 a răspuns:

Esti DISPERAT copile si din cauza asta o sa fuga toate fetele de tine.Schimba-ti comportamentul ca asa nu rezolvi nimic.

| aVicii explică (pentru Cristiann25):

Disperat laughing vai de tine ca i raspundeam dupa 2-3h tu crezi ca is asa de prost?

| Cristiann25 a răspuns (pentru aVicii):

Pai nu vezi ca tu ii scrii de nu stiu cate ori pana sa-ti raspunda ea odata? Poti sa-i scrii si dupa 2 zile degeaba daca ea abia iti raspunde.In fine faci cum vrei eu ti-am dat un sfat daca vrei sa-l iei in calcul bine daca nu iarasi bine.Succes!

| marya868686 a răspuns:

Esti ciudat, iar tu ai nevoie de o prietena la fel de ciudata ca tine, nu stiu unde o vei gasi happy

| aVicii explică (pentru marya868686):

Mai gandete-te inainte sa postezi un raspuns cand nu are nici o legatura cu problema mea!

| marya868686 a răspuns:

Fata cu care te intalnesti acum nu e prea vorbareata din asta, gaseste-ti o alta prietena

| serendipyti a răspuns:

Clar nu pare interesata nu observi ce raspunsuri evazive iti da ...renunta pentru ca risti sa te faci de ras si sa pari obsedat

| nitulika a răspuns:

Buna,asculta din propria mea experienta nu are rost, nu vezi cum iti raspunde, eu ma fost in locu tau, si chiar nu face, nu mai fi atat de disperat, las-o in pace, vezi-ti de treaba ta.