| ffy a întrebat:

Ce este iubirea? Dar fericirea?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cava ce cautam cu totii si nu gasim niciodatawinking

| catthshshshs a răspuns:

Iubirea este un sentiment extraordinare care duce la fericire...Eu nu cred ca omul poate fi fericit fara sa simta gustul iubirii.Incercati iubirea si veti gasi fericireawinking

| Arthur a răspuns:

Sunt doua notiuni care stau foarte putin impreuna.

| Victoria a răspuns:

Iubirea este sentimentul reciproc dintre doua persoane, iubirea inseamna sa iubesti si sa fii iubit. Fericirea este relativa, dar daca ai o familie care te iubeste, niste prieteni adevarati, o slujba avantajoasa si iti gasesti si jumatatea, poti fi fericit.

| daii a răspuns:

Iubirea este fericirea! Iar fericirea, este iubirea!
Nu exista o definitie anume.nu poti defini anumite sentimentehappy

by daiiwinking

| bluerose a răspuns:

Iubirea ma face fericita...happy

| scumpikkk a răspuns:

Fericirea e doar un vis
durerea e intotdeauna reala sad
iubirea, Iubirea e un sentiment care il impartasesti si ce primesti drept rasplata? Ciuciu tongue happylaughing

| adelina73 a răspuns:

Dupa mine, nu exista o definitie a iubirii sau a fericirii.Fiecare o percepe in modul sau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua cuvinte sint amindoua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au o definitie.sunt trairi ale fiecarui individ in parte.trairi pozitive intense, si placute.cand le vei trai. vei afla.