| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna iubirea pentru. voi? Dar fericirea? Suferinta?happy:*

Răspuns Câştigător
| georgiana14 a răspuns:

Iubirea este un lucru minunat, atunci cand persoana iubita se apropie de tine iar tu zabestii si te ia un val de caldura
Fericirea este un lucru care te face sa zambesthi
Suferinta este produssa de iubire uneori, atunci cand sufletul iti ingheata crying

1 răspuns:
| KimBianca a răspuns:

Iubirea este un sentiment de nedescris love struck gen fluturasii din stomac care nici nu ii poti descrie love struck. Pentru mine fericirea ar insemna sa ajung acolo unde mi-am propus [ tine si de cariera si de dragoste blushing de fapt fericirea mea nu e aici ] si suferinta pentru mine ar insemna sa nu ajung la fericire ^-^