| Anonimul674 a întrebat:

Ce este iubirea?
Răspunsuri scurte şi la obiect.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceva minunat, mai rea e suferinta

| Azre a răspuns:

Iubirea - Prostia din capul celor de vârsta ta!

| h3r a răspuns:

Un căcat.

Mulțumit? Și tu...și ăia care mai întrebați multe prostii!

| AndyLavy a răspuns:

Iubirea se oglindeste in persoana fara de care nu poti trai.

| Dragosdoar a răspuns:

Ma dar voi chiar nu va puteti de la asemenea intrebari?

| Dragosdoar a răspuns:

Eu inteleg ca vreti teorii si asa mai departe dar mai abtineti-va fratilor ca se pune intrebarea asta nonstop

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Iubirea e acel sentiment pe care-l simti pentru o persuană care iti dovedeste că ţine la tine şi face lucruri minunate pentru tine. Iubirea apare în timp. Nu ai cum să iubesti o persuană intr-o săptămană sau cateva luni. Intr-o săptămană sau cateva luni poţi să fi îndrăgostit de cineva.

| Exilee a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

"Iubirea apare în timp" Cel care iubeste cu adevarat ( si nu pentru atractie fizica) nu are nevoie de timp pentru a iubi.AMabilitatea,prietenia,pacea si tot ceea ce este pozitiv de inconjoara se datoreaza iubirii.

| Andraaaaaa14 a răspuns (pentru Exilee):

Pentru a iubi trebuie să cunoşti acea persoană şi nu ai cum să cunoşti o persoană intr-un timp scurt.

| Exilee a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

AIa nu e iubire happy...

| CersetoruVesel a răspuns:

Este chestia care te-a conceput pe tine

| alinaiuliana89 a răspuns:

Iubirea este centrul existentei ma gandesc eu