| SucDăMere a întrebat:

Hai salut TPU! Cum inviti o fată în oraş în cel mai bun mod posibil? Nu vreau romane, dacă s-ar putea răspunsuri scurte și la obiect.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ii propui sa iesiti la o plimbare cu bicicletele sau cu rolele ori pur si simplu pe jos pe aleile unui parc. Nimic mai simplu dar in acelasi timp si... romantic. big grin Succes!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pur si simplu o chemi sa iesiti, daca vrei sa faci impresie si mai buna poti propune o activitate ceva mai originala decat ce ar zice altii/

| Andreeush a răspuns:

O întrebi direct dacă ar vrea să ieșiți undeva.

| Plato a răspuns:

Simplu si la obiect.

| SucDăMere explică:

Invit*