| Georgikuu a întrebat:

Ce este sarutul.Ce semnifica?

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Sarutul este semnatura unui barbathee hee

| Georgikuu explică (pentru OnlineZ):

Asta imi place!

| OnlineZ a răspuns (pentru Georgikuu):

/hee hee

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Definitia sarutului data de profesori :

Profesorul de Economie:
Sarutul este acel lucru pentru care intotdeauna cererea este mai mare decat oferta.

Profesorul de Contabilitate:
Sarutul este un credit, deoarece este profitabil atunci cand se returneaza.

Profesorul de Geometrie:
Sarutul este distanta cea mai scurta dintre doua buze.

Profesorul de Chimie:
Sarutul este reactia de interactiune a doua inimi.

Profesorul de Zoologie:
Sarutul este schimbul de bacterii salivare.

Profesorul de Statistica:
Sarutul este un eveniment a carui probabilitate depinde de statistica lui 90-60-90.

Profesorul de algebra
Sarutul este infinit deoarece este egal cu doi impartit la nimic.

Profesorul de fizica
Sarutul reprezinta contractia gurii ca urmare a dilatarii inimii.

Profesorul de filozofie
Sarutul inseamna persecutie pentru un copil, extaz pentru un tanar si omagiu pentru un batran.

Profesorul de arhitectura
Sarutul este procesul prin care se construieste o legatura solida intre doua obiecte dinamice.

| IuliaIvan16 a răspuns:

A saruta nu e mare lucru cand nu te-ai sarutat cu cineva pana in prezent, dar cand o vei face, vei simti ceva foarte diferit.

| Koso a răspuns:

Este o extorsiune intre care 2 dinozauri se joaca poker si atunci cand ploa afara este urat si 2+1=maicata si prin urmare uitate sub patura cand dorm ai tai si intreabai de sanatate si dupa cand jazz la penisul lui taicatu