| Aledeac a întrebat:

Ce beneficii are sexul oral? Dar cel anal?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca exista benefici,isi voi enumera cateva
sperma contine proteine, vitamine, plus ca cand e stimulata zona vaginala /penis se elibereaza in creier endrofine care influenteaza gandirea pozitiva, starea de sanatate se stie ca sexul face ca multe dureri dispar dupa sex, vindeca depresia, cel anal causeaza hemoroizi nu e ok, cel oral ti-am spus, cel mai ok e cel normal

| floringabor a răspuns (pentru RAY):

Foarte adevarat. Si acele globule din sperma numite spermatozoizi sunt antidiabetice daca sperma iti merge in stomac

| mihai69 a răspuns:

Depinde ce tarif îți pui.

| Emilian65 a răspuns:

Niciun beneficiu, decat placeri de moment.

| Oana92 a răspuns:

Obtinerea placerii?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cel ce ia sau cel ce da?

| CLCQ a răspuns:

Doar placerea ta sau a partenerului. Si asta nu e chiar beneficiu, iar daca nu respecti niste norme de igiena se poate transforma intr-o cutiuta cu medicamente pentru o perioada (supriza!)

| floringabor a răspuns:

Sexul oral are doua beneficii pentru femeie: sperma ii albeste dintii, iar daca inghite sperma se pazeste de diabet. Si pentru o femeie care are diabet, cea mai buna solutie de a scapa cat mai repede de diabet este sexul oral

| Deea22ade a răspuns:

Nu are niciun beneficiu deoarece poți lua diferite boli făcând sex oral dar și cel anal te poți imbolnavi

| floringabor a răspuns (pentru Deea22ade):

Bolile se iau prin orice fel de sex, si asta doar daca unul dintre cei doi este bolnav. Daca nu este bolnav nici unul, nu se imbolnaveste nici unul