| Emmny a întrebat:

Ce fac cand esti indragostita de un baiat din scoala, iar el nici nu te baga in seama...de parca eu nu exist...

6 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Te impusti in cap. laughing

| Georgiana2905 a răspuns:

Gandeste-te doar ca nu te merita si ca nu merita ca tu sa mai facik vreun pas. Ia comporta-te cu indiferenta. Poate asa va reactiona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pana la urma te'ai hotarat? Ne intrebi de tine sau esti curioasa ce facem noihee hee?
Deci nu te astepta sa te observe printre atatea fete, si mai este o faza... cand mergi pe strada si iti place un tip, il abordezi? Se intampla rar sa te abordeze cineva asa sad, din pacate.
Incearca sa te apropii de el, sa il cunosti. Vorbiti de ce va place sa faceti, cerei id, iesiti in parc si daca chiar va potriviti de ce sa nu fiti impreuna, intreaba si daca are iubita.

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id tau sau da-mi add la id anunnakkireptilianu

| EveSiAtat a răspuns:

Ar trebui sa il intrebi pe un prieten de al lui ce fel de fete ii plac. (Eu asa am procedat) Sau ar trebui chiar sa il intrebi in fata sau asa ceva. Acesta era raspunsul meu, sper sa te ajute.

| teodoraplescan a răspuns:

Pai... eu zic ca daca e alesul tau vei fi cu el. dar totusi incearca sa te iei cu el in seama si poate cine stie...