| Mada12345 a întrebat:

Salut prietena mea este indragostita de un baiat si el nici macar nu o baga in seama ce sfat sa-i dau?

Răspuns Câştigător
| FirstplaceXXX a răspuns:

Sa nu alerge dupa el. Sau cel putin sa nu para disperata. Barbatilor le place asta. Ei au dintotdeauna un caracter posesiv si vor profita daca vad ca fata e moarta dupa ei. Spune-i sa actioneze cu rabdare.

3 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Sa renunte la el sau macar ea sa inceapa sa il salute. Nu ai auzit ca pamantul s-a rasturnat cu susul in jos si ca baietii acum asteapta ca fetele sa faca primul pas?

| Mada12345 explică:

Va multumesc oricum dar raspunul lu irinel poate o sa-i fie de folos