| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac cand imi place de un baiat el stie acest lucru insa nu'i pasa... ba mai mult se tot da la o fata care nici nu-l baga in seama?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Lasa-l in plata Domnului, ca nu s-au terminat baietii! Fa si tu pe inabordabila cu el, nu-l mai baga in seama si cautat-ti alt partener.

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tu plangi dupa el, el dupa alta, alta dupa altul, si tot asa, lantul slabiciunilor. Mai bine parasesti "coada" si te orientezi spre alt baiat care-ti place. Dragoste cu forta nu se poate. Ori e, ori nu e.

| Micheline a răspuns:

Lasa-l pace! Nu-i mai acorda atata atentie ca dupa o sa se obisnuiasca cu astawinking. Compoarta-te cu el ca si cum nu ti-ar pasa. Poate atunci o sa-si dea seama ca atentia care i-o acorzi ii lipsestehappy
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca el vrea sa te faca geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebuie sa-i marturisesti sentimentul asa te vei simtii mai usurata

| SSF a răspuns:

Lasa-l sa fie prost in continuare
si treci la altu
ca nu-i ultimu

| kindar27 a răspuns:

Problema e in aceia ca el stie ca tu il placi, deaciea nu-l lua in seama, cind isi va da seama, singur va veni la tine, doar trebuie sa astepti!