| wings a întrebat:

Imi place de un baiat dar el nu prea ma baga in seama! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Uite-te intr-un mod deosebit la el cand el se uita la tine. sh il ve-i pune pe ginduri! vb mai mult cu el.

vb prin sms. net, etc. sper sa va combinati! pa pa

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Atrage`i atentia, insa nu il lasa sa isi dea seama ca il placiwinking
Daca si el te va placea, iti va arata el asta si cu siguranta va face primul pas.
Succes!happy

| kitty_8919 a răspuns:

Incearca sa il impresionezi cu ceva

| sorin a răspuns:

Pai baga te tu in seama ce mai astepti asta e cel mai bun lucru pe care il poti face.

| wings explică:

As vrea sa fiu cu el....la asta ma refeream

| wings explică:

Ade cu ce ma rog sa il impresionez?

| wings explică:

Da-mi detalii

| speranza24 a răspuns:

Depinde ce vrei de la el, vrei sa fii impreuna, sa aveti un raport, daca da,, fi sincera si directa, cu el, fara nici o teama si spune'i, doar asa poti afla dc ai putea sa fii genul de fata care ii place sau nu. Facand asa, nu'ti mai bati capul si stii ce ai de facut:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si o fata de de 13 ani stie asta? tu cum nu te descurci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i fi apropiata, afla ce-i place si folosestete de asta. Poti sa-i spui ce simti dar daca iti este teama de un refuz... iubeste-l din umbra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aceeasi situatie ma aflu si eu...nu stiu ce sa zic...mai bine nu-i ice nimic ca dupa i se urk la cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa stii ca i se urca la cap dk ii zici nu stiu nu aveti prieteni comuni? vb k ei nu stiu afla dk j el te place dk da spune-i sau dai de inteles ca il placiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te uiti la el altfel decat la ceilalti baieti. si in primul rand sa zambesti cand il vezi.