| DyaNna249 a întrebat:

Ce fac cand iubitul meu se holbeaza intruna la fundul celei mai bune prietene ? Cum sa reactionez ? E ceva normal?

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Cand se uita la fundu` ei, nu mai vorbi cu el (o zi, sau cat vrei tu) si daca continua, spune-i asa: " wa, serios acum. straight face eu n-o sa suport asta la nesfarsit! Constientizea-za ca ma deranjeaza treaba asta! frustrated ".
thinking

6 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Daca ar tine la tine nu cred ca ar mai avea nevoie si de fundul prietenei tale. Discuta cu el. Bafta!

| DyaNna249 explică:

Stiti ce aiurea e cand stau in spatele lui, prietena mea in fata lui iar el tot cu capul in directia fundului ei?! Ma simt chiar total aiurea. nu stiu ce sa fac.

| ReapR a răspuns:

Nu e deloc normal! Spune-i sa nu mai faca asta. Daca tot se holbeaza despartete de el.

Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReapR):

Asa cum te-ai despartit tu de manualul de gramatica? Desparte-te, copilas, desparte-te se spune.

| CiprianTPU a răspuns:

Daca face chestia asta cand este cu tine inseamna ca e un nesimtit. Spune-i ca cea ce face el inseamna lipsa de respect fata de tine!

| ceplmnume a răspuns:

Buna! Eu nu cred ca daca iubitul tau se uita la alta e ceva normal... Fa-l si tu gelos pe el cu altcinevawinking