| iwannabeperfect a întrebat:

Iubitul meu acorda mai multa atentie celei mai bune prietene a lui.
Ce sa fac in legatura cu asta?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa iei masuri...

| Rëndark a răspuns:

Paraseste-l pana nu te paraseste el.

| Azµre a răspuns:

Să discuți cu el să vezi despre ce e vorba, poate nu e nimic.

| мαяdυк a răspuns:

Elimin-o

| iwannabeperfect explică (pentru мαяdυк):

Cum?

| мαяdυк a răspuns (pentru iwannabeperfect):

Printr-un plan elaborat si bine pus la punct rolling on the floor

| alexutza071 a răspuns:

Vorbeste cu el, e singura solutie si cea mai buna

| Lupulalbastru a răspuns:

Jesus...Lasa-l chiar azi! Asta sigur nu mai e interesat de tine ci de prietenele tale.Iti spun din calitate de baiat care a trecut printr-o astfel de experienta si am fost parasit dupa 2 saptamani pentru o asemenea "copilarie"...

| cosminnic121 a răspuns:

Prietena lui trebuie sa moararolling on the floor