| mirabella88 a întrebat:

Ce fac daca am uitat de ziua mamei?!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

La ce poza ai, nici nu ma mira. Te-as trage de sanii aia si te-as pune in pozitia iedului pana ai uita si de ziua ta.

| Dash a răspuns:

Iti ceri scuze is ii spui "La multi ani!"

| sL0boz a răspuns:

laughingNu esti unicata, eu am uitat mereu de ziua mamei, sper ca in 2012 imi aduc si eu aminte... de fapt oricum ma scuza ca eu niciodata nu stiu pe ce data suntem, decat acum ca mai e putin si incepe scoala, stiu decat luna, niciodata data straight face

| Tooooo a răspuns:

ITi ceri scuze si ii faci un caodu superb ea te iubeste si cu siguranta te v-a ierta...desi asa ceva nu trebuie sa mai uiti niciodata ca nici ea nu a uitat sa iti dea sa mananci sa te spele sa te imbrace...

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Iti dai cu capul de pereti pana iti vine o idee happy

| iDplm a răspuns:

Vorbesti cu ticu-to si ii faci un cadou si iti ceri toata ziua scuze.

| iDplm a răspuns:

Verobesti cu ticu-to si cumperi un cadou dupa care iti ceri scuze toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gandesti la un cadou pentru ziua lu tactu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii cumperi un cadou si ii spui ca nu ai putut ajunge ieri ca a intervenit ceva urgent la serviciu.