| Yuii a întrebat:

E urgent. Va rog sa-mi raspundeti urgent. Ce sa-i cumpar mamei ca am uitat de ziua ei. Va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| Iliutaa a răspuns:

Pai depinde ce ii place mamei tale, ce fel de persoana este.De exemplu mamei mele ii plac lucrurle simple si fine.Ii poti face cadou o bijuterie draguta sau o carte, daca ii place sa citeasca. Sper sa iti fi fosst de ajutorbig grin

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Chiar daca ai uitat de ziua mamei tale, probabil nu a fost cu rea intentie, insa te poti revansa cu un cadou, nu unul scump, poti de exemplu sa-i iei un parfum si un album foto unde sa-si puna pozele care o sa mai fie, o amintire placuta, sau o carte sa o citeasca in weekend sau ceva confectionat de tine...o felicitare. Depinde de preferintele ei, insa, nu conteaza ce cadou ii oferi, poti sa ii spui,, Te iubesc mama, la multi ani'' pentru ca sigur va fi multumita si cu atat.

| catthshshshs a răspuns:

Parfum, o trusa de machiaj, cercei, bijuterii. O alta varianta, cea mai accesibila, niste flori. Ia-i niste flori care ii plac.

| Yuii explică (pentru catthshshshs):

Dar eu nu am alocatie. e pe cardul lui tata

| Cojocaru_Stela_1960 a răspuns:

Un parfum.