| AlexAna a întrebat:

Ce fac daca imi creste un coi in talpa piciorului stang? Trebuie sa-l tai pe dreptul?

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nu,nu piciorul trebuie taiat, ci capul tau.

| saby26 a răspuns:

Nu trebuie sa tai niciunl doar sa-ti cauti o iubita pe care sa o f.i cu piciorul. poate o iapa sau o vaca cat mai mare

| iGăust a răspuns:

Nu trebuie sa-l tai pe dreptu stai linistit. Da trebuie aplicata o procedura mult mai grea!

Urmareste:

1.Ia o bata de baseball. gasesti la Intersport. Daca tot te duci adu si mie una ca am nevoie la antrenamente.
2. Leaga un cutit de ea.
3. Dati in cap.
4. Posteaza pe TPU cum a merswinking

| AlexMilotin a răspuns:

laughing) piciorul... of corset big grin

| Larisa_8916 a răspuns:

Castiel@ de acord cu tine

| Anuscha95 a răspuns:

Hai sa-ti dau un sfat : Taieti creieru` in doua sa vedem ce iesee \:d/!