| RainDrop a întrebat:

Ce fac pentru a lua flash adobe player pe internetul google chrome, incerc sa il instalez si imi zice :the following application need to be closed as adobe bla bla bla to be instaled:chrome
am incercat si degeaba, sugestii?

3 răspunsuri:
| RainDrop explică:

Nimic. am spus asta

| rafy a răspuns:

Incearca sa inchizi chrome dupa care inst adobe si deschizi si ar trebui sa mearga

| mersifrumos a răspuns:

Nu stii engleza? rezolvarea tine de traducerea erorii. Descarca-ti Adobe Flash player de aici: http://get.adobe.com/flashplayer/

Decarca pe desktop (nu ii da Run, da-i Save). Eroarea iti zice ca anumite programe trebuie inchise inainte sa instalezi Flash-ul. Inchide-le pe toate ca sa fii sigur, instaleaza Flash Player-ul apoi reporneste Chrome.