| Retarded a întrebat:

Ce faceti baietii sau fetele daca de exemplu ai o iubita sau un iubit, iubita sau iubit nu mai vor sa faca sex cu tine, CE FACETI FRATIILOR?

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

O scoti in lenjerie intima in balcon, preferabil inre minus 5 si minus 10 grade celsius. Incui usa la balcon si de 2-3 ori pe ora o intrebi: "esti sigura ca nu vrei sex?"

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oricum daca era sa fiu in aceasta situatie nu miar pasa deloc ci dimpotriva eu nu as face sex cu ea da sa mai am si o relatie serioasa, nici gand

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Simplu, cand o sa vrea si el nu o sa-i dau nici eulaughing. Nu e corect?!

Oricum, cat poate sa stea fara?! (Asta excluzand faptul ca m-ar insela).

| Floreenofficial a răspuns:

Pai na, la inceput mi se pare normal sa intelegi ca doar in viata asta nu numai sa faci sex conteaza. dar n-as rezista mai mult de un an cred, daca te referi la a nu mai face sex DELOC. straight face

| AliceHappyGirl a răspuns:

Inseamna ca nu se mai simte atras de mine, ca nu mai are sentimente pentru mine, ca ii sunt indiferenta.
Pana acum nu mi s-a intamplat si sper sa nu mi se intample niciodata!
Dar daca s-ar intampla, cu siguranta mi-ar fi foarte greu. As incheia rel cu pers respectiva sau as supune-o la o discutie sincera ca sa aflu ce se intampla. Iar in functie de raspuns hotarasc daca sa mai continui sau nu relatia.

| NickiMinaj a răspuns:

Turn him/her on happy

| Damian a răspuns:

Ori e pe stop ori o fu e altu

| Bianca_2742 a răspuns:

Hai sa nu exageram!