| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Ce credeti despre fetele/baietii care nu au iubit/iubita pana la 15-16 ani?

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca au tot timpul din lume si pentru asta[nu e o problema ca pana la 15-16 ani nu ai avut iubit/a]

| Doηηa a răspuns:

Nu prea mă interesează...

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eu am 15. happy
Pai cred ca abia la varsta asta 15-16 ani ar trebui sa incepi cu iubitii.Nu ca altele./altii care la 12 ani deja sufera din iubire. laughing Si in plus, nu te indragostesti cand vrei, ci cand e dat sa fie. happy

| On3St4r a răspuns:

Să îți spun eu altă întrebare. Ce crezi despre fetele care rămân însărcinate la 12 ani? Sunt de părere că poți să iubești la orice vârstă, și sunt de acord cu cei cu iubiți până în 15, dar toate până la un anumit punct.

| SageKid a răspuns (pentru On3St4r):

Iubiti-va,dar folositi prezervativu'laughing asta le-as zice

| HueyFreeman a răspuns:

N-am bani de asa ceva, si nici rabdare destula sa caut una care nu e melteanca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sunteti retardati? ce-i cu intrebarea asta? la 15 ani va trebuie iubit? vedeti-va de viata ratatilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 15, aproape 16 ani si nu am avut prietena si nici nu vreau momentan rolling on the floor.
Atata i-ar trebui, sa insiste sa ma las la viata de gamer si de caterinca cand ies afara... :O

| Demonull a răspuns:

Este foarte normal! la 15 16 ani esti copil.e bine sa ti traiesti viata pe etape..nu sa ai copil la 13 ani.

| Raiiiisa a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui.
Am avut prieten la aproape 16 ani si nu e nici o problema, nu insemna ca sunt ratata sau ca nu stiu sa socializez.Asa am crezut ca este bine si asa am facut, am avut multi amici pe care am stiut sa-i tin la distanta si cu care sa nu se ajunga la sentimente.

| Raiiiisa a răspuns:

Dar ce parere ai despre cei care se indragostesc la 12, 13 ani? Si multe care mi-au dat peste nas ca au al nu stiu cate-lea prieten.Au crezut ca eu sunt incapabilalaughingDar pana la urma eu ma bucur pentru printesele astea care au stiut numai sa se laude dar ce nu stiau ele era ca doar se injoseau! Nu prea ma intereseaza viata altora, dar doar asa din curiozitate as vrea sa aflu parerea ta:*

Răspuns utilizator avertizat
| Paix a răspuns:

Crede-ma e mai bien fara pana nu ajungi cat de cat matur 18-21 de ani deorece la varsta aia nai nimic de castigar prin iubit/iubita, doar timp si bani pierduti si mai ales si stres si nu cred ca o sa stea cu tine ea/el pana la 20 si ceva de an i, 30 pana va casatoriti etc. sa fim seriosi este timp, dar fiecare face ce vrea. Multumesc

| LolitaHaze a răspuns:

Nu trebuie o dată fixă ca să te îndrăgostești! Dragostea vine pe neașteptate indiferent de vârstă!

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Ca sunt niste ratati si antisociabile si forever alone.
Nu te panica nu esti singura mai sunt si altii ca tine

| noulfischer a răspuns:

Toti oamenii iubesc pe cineva!

| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav

| AngelAna1997 a răspuns:

Nu pre cred ca e ceva grav dragostea se poate gasi si la 40 de ani

| piitiicc a răspuns:

Mi se pare ciudat. Este ok sa ai un iubit pana atunci dar sa nu mergi prea departe.