| oxxystar a întrebat:

Ce faceţi când ieşiţi cu iubita/iubitul afară, de exemplu în parc... când nimeni numai zice nimic, ce vorbiţi, ce îl/o intrebaţi ?

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Pai depinde de situatie, sunt multe argumente, si daca chiar nu gasesti unul luati'va limba'n gura laughing.

9 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

Pai depinde cat de bine va cunoasteti. si varsta ca doar nu poti sa il intrebi "te'ai uitat la desenele de azi dimineata" laughingpoti vorbiti si despre voi. sa-l saruti

| yonutz_7445 a răspuns:

Gasiti voi ceva... daca nuincepeti a va saruta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a pus maica-sa clocitoare.Bai ce intrebari.

| Andra4862 a răspuns:

Îl intreb,, dacă ar putea să-mi facă orice vrea el ce ar fi" etc

| helpforyou a răspuns (pentru Andra4862):

Micuta "pacatoasa" ce esti tu.
Felicitari.

| Andra4862 a răspuns (pentru helpforyou):

?

| helpforyou a răspuns (pentru Andra4862):

Cu dragoste, am scris.

| Andra4862 a răspuns (pentru helpforyou):

Ok.

| oxxystar explică:

16-17 ani xD