| Raluciii_3242 a întrebat:

Ce faceti cand iubiti un baiat care iubeste alta fata?cryingcrying

Nu imi ziceti sa il uit pentru ca nu pot!
Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

E mai complicathappy! Ca aici se impun mai multe conditii happy!
Pai nu prea putem sa iti raspundem la intrebarea pe care ne-o pui pentru ca majoritatea dintre noi la fel ca si tine nu stim ce inseamna a iubi happy!
Faptul ca tu esti indragostita de acel baiat, orice ai spune tu nu inseamna sa iubesti!
In al doilea rand poti sa il uiti mai usor decat ai crede happy!
Dar in primul rand ar trebui sa incepi sa gandesti si cu creierasu happy ca sa iti poti face un pic de ordine la tine in minte happy!
Stiu ca e nasol sa te alfi in situatia de fata happy ca si eu ma aflu, si eu pot spune ca sunt indragostit de o fata care e cu altul happy! dar iti sugerez sa iti pui niste intrebari?
Poti deveni posesorul unei persoane happy?
T-eai gandit vreodata ca poate macar poatebatting eyelashes nu esti tu singurica de pe lumea asta care are "atat de mari probleme " ca e indragostita si eabatting eyelashes si nu poate avea baiatul care il trebuie si face cam mare tragedie din astabatting eyelashes?
Oare nu sunt probleme mai mari in viata asta decat faptul ca pers "x" :X:X:X nu se uita dupa minebatting eyelashes?
Oare faptul ca is indragostita de el nu ii numai un sentiment firesc unei adolescente care chiar daca ii mai greu se poate controla happy atata timp cat gandesti problema logic si lasi sa gandeasca creierul in locul "sufletului "batting eyelashes?
Poti vedea problema ta in 2 moduri : 1 ) Esti indragostita de un baiat si el nu te vrea crying((((( se rupe lumea in doua, hai sa dam pe melodii triste si sa tinem perne in brate happy!
Sau sa te gandesti ca la fel ca majoritatea happy place si tie de un baiat happyda exista unele piedici care fac sa nu il ai happy viata merge inainte ce v'a fi v'a fi happyia sa nu ne mai plangem atata de mila happy!
Hai fi si tu mai puternica :* ciau happy!

5 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Nu te supara ca iti spun dar daca iti impui singura in minte sa il uiti il vei uita. este singurul lucru pe care il poti face pentru ca el iubeste pe altcineva si nu poti schimba dupa o zi pe alta sentimentele unei persoane

| leoaica_1036 a răspuns:

Nu poti sau nu vrei?

| buburuza_4437 a răspuns:

Pai incerc sa il cuceresc. poate uh esti mai buna decat acea fata.shy cine stie poate simte ceva (macar putin)pentru tne.ai incercat s vb ca el?smug:*

| DeUtZaTa a răspuns:

Fi curajoasa si spune-i in fata ca il placi fiindca daca place alta fata sigur nu stie ca tu il placi fa ce iti cere inima totul sta in sentimente si atractie. Daca si el simte ceva pentru tine sigur o sa lase acea fata si o sa te aleaga pe tine. kiss

| Raluciii_3242 explică:

Problema e ca am fost impreuna si acum e cu alta fata la care tine mult...stie ca il plac dar nu prea face nimic in legatura cu asta