| anonim_4396 a întrebat:

Daca baiatul pe care il iubiti si va iubeste foarte mult va cere sa faceti sex ati accepta?

Răspuns Câştigător
| xCarly a răspuns:

Totul trebuie sa vină de la sine. Dacă acel baiat ține cu adevarat la tine și te respectă, va respecta decizia ta si nu va pune presiune pe acest subiect, mai ales daca tu nu ești pregătită psihic & poate și fizic. Gandește-te inainte de 2 ori daca acel " el" chiar te iubește foarte mult happy! Numai bine.

15 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Daca ma iubeste, nu imi cere sa ma culc cu el, punct (presupunand ca nu am mai mult de 18 ani)

| KamaSutra a răspuns:

Nu daca nu as fi pregatita, adica sexul este un pas important intr-o relatie si trebuie sa fii 110% sigura ca vrei asta happy

| neutrino a răspuns:

Si daca sunt 10-15?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inceteaza cu insinuarile astea ca eu nu iubesc niciun baiat, sa fie clar!

| Happyjump a răspuns:

Accepta doar daca esti pregătită, esti sigura ca te iubeste, va cunoasteti de mult timp si este o relatie stabilă

| Garielu a răspuns:

Daca ai incredere in el da

| Sidonia07 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani, si esti bine informata poate...

| Floricikmov a răspuns:

Poate ca da daca este o relatie de ceva timp si daca sunt pregatita pentru asa ceva. Sexul este un pas important dar trebuie sa faci asta pentru ca vrei dar nu pentru ca iti cere el.

| Torres92 a răspuns:

Unde i pasarica?
dai pasarica.
Banuiesc ca ti a cerut asta, si tu ca nu ai mai mult de 15 ani
ai apelat la TPU

Daca TPU zice sex
Hop si tu

| xCriis a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna, daca sunteti de o saptamana, o luna, clar nu merita. Acel baiat poate spune : "ca sa imi dovedesti ca ma iubesti facem sex "si tu accepti, apoi iti spune ca nu mai merge relatia si dupa ceva timp iti auzi vorbe ca X a fost primul. (adica el s-a laudat la toti ) happy. Baftaa

| JanePinkPuf a răspuns:

Eu as accepta sa fac sex fiindca asa as arata ca il iubesc 200%

| WiLdBK a răspuns:

Da

| Katheline08 a răspuns:

Baiatul care presupune ca "te iubeste" nu iti cere sa faci sex, totul vine de la sine si se numeste "DRAGOSTE" nu "SEX".

| HueyFreeman a răspuns (pentru Katheline08):

1. Nu o sa stea nimeni cu tine doar pentru ca ii plac ochii tai, obisnuieste-te cu asta.
2. Aceeasi Marie cu alta palarie.

| oanaanna96 a răspuns:

Daca iti cere asta nu, daca totul decurge de la sine si ti-a aratat ca tine la tine si te iubeste poate da, dar trebuie sa fi sigura pe tine si sa vina totul de la sine, nu cu obligatii, propuneri si nu mai stiu eu ce.