| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci daca iti place de un baiat si lui de tine, dar nu aveti curajul sa va spuneti unul altuia? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Metempsihoza a răspuns:

Il saruti! glumesc, dar daca ai avea curaj ar fi totusi foarte bine. Pai, iti calci pe inima si ii spui tu. Ori poate ai noroc de vreo prietena mai bagacioasa care va vede intr-o zi unul pe langa altul si tipa "va combinati odata?!". Serios acum, fa-ti curaj si spune-i, sau macar insinueaza ca-l placi pana cand prinde curaj si zice el.

4 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Ma-s SINUCIDE laughing

| NoShit a răspuns:

Mori virgin/ă

| ShadowPanda a răspuns:

Eu am patit acelasi lucru cu primul meu prieten si nici el nu avea curajul sa imi spuna ce simte dar nici eu... asa ca ar fi bine sa faci tu primul pas chiar daca normal el ar trebui. Arata-i ca ti-ar placea sa aveti o relatie happy
Nu astepta sa iti spuna el ca s-ar putea sa il pierzi.

| BkingB a răspuns:

Stai mai mult cu el glumiti, radeti impreuna tongue o sa functioneze