| nelicica a întrebat:

Cum sa faci cind iti place de un baiat dat lui nu-i place de tine

Răspuns Câştigător
| RossSaid a răspuns:

Incerci sa il uiti ...intereseaza-te de altu

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca sentimentele nu sunt reciproce, e pierdere de timp!

| Damian a răspuns:

Da de unde sti tu ca nu ii place de tine? poate e rusinos, intreaba-l!

| Gabitza a răspuns:

E foarte urata situatia! Cred ca ar trebui sa incerci sa il uiti! Dar nu ai de unde sa stii daca nu te place! Totusi... poate ar fi bine sa ii spui ce simti! Desi e ciudat si ai nevoie de mult curaj... poate e bine! Poate el e rusinos si nu are curajul necesar! Dar daca nu se gandeste la tine, uita. l! E greu, dar altfel iti faci mult rau! Cand iti vine in gand, gandeste. te la altceva! Intr. un final vei reusi! happy

| RoxannaST a răspuns:

Te resemnezi!

| Angel977 a răspuns:

Uita de el si, daca chiar nu poti incearca sa gasesti pe altcineva de care sa te indragostesti. Oricum trebuie sa stii ca in viata mai sunt si esecuri nu doar reusite!

| Roxana_1723 a răspuns:

Sa il lasi in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei gandul de la el.

| Fireheart1996 a răspuns:

Am trecut prin asta si daca nu il lasi in pace si nu incerci sa uiti de el, cel mai probabil va incepe sa faca misto de tine...