| anonim_4396 a întrebat:

Ce fata ar fi satisfacuta de un penis cu grosimea de 20 cm iar lungimea de 21?

20 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Da ce puii mei e, dreptunghi? cum dracul 20 de cm, ca nici n'o cuprinzi cu mana... o fata la care i'ar incapea asa ceva in vagin, cred ca ar naste fara sa'si dea seama, ca pe un partz ar scoate copilu. Doamne, mai ceva decat o toba de esapament sport.

| A12NDRA a răspuns:

Pai cel mai probabil o nimfomana ar fi cea mai sadisfacuta, o fata normala nu cred.

| Ingerash a răspuns:

Eu nu, ca nu sunt asa de larga...

| zuzu a răspuns:

Niciunalaughing
ar fi o durere criminala...
oricat de relaxata ar fi eaalaughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! esti cumva elefant, dinozaur? nu prea cred nu mai exagera!

Răspuns utilizator avertizat
| Douapunccteunics a răspuns:

Wtfstraight face?

20 omfglaughing

Ai vise verelaughing

Daca nu atunci ai **** cat o unitate de pcstraight face

| BoBBy a răspuns:

Ai p*l* patrata, bravo

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

20 cm grosime?!
Wtf? rolling on the floor Mai masoara o data! happy rolling on the floor

| MitroiBogdan a răspuns:

Nici una fiindca nu exista un vagin suficient de larga ca sa intre. daca te refereai la 20mm diametru atunci orice fata normala din tara asta dar 20 cm diametru frate e o intrebare prosteasca ce dracu e aia piscina.

| SEAL a răspuns:

Mama ta

| Crina_8634 a răspuns:

O nava spatiala

| ragaman a răspuns:

Mda...plin de idioti pe aici care confunda grosimea(circumferinta) cu diametru.
grosimea normala e undeva la 13 cm, asta inseamna undeva la 2 cm diametru.
intr-adevar e exagerat dar you must handle it

| Shatzie a răspuns:

Mai, desteptule! Ala e burlan, nu penis!

| Pinguinul_8392 a răspuns:

Da, o penetrezi pana da sangele in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu-ti dai seama, ca este aproape un cub?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca o vaca ar putea fi satisfacuta oral cu un pepene de dimensiunile astea! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una.
este prea gros.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

We se referea la circumferinta masurativa boilor roata imprejur si o sa vedeti ca aveti vreo 14 15 deci.

| AndreeaLz a răspuns:

Pai cam cati ani ai? glumeam... nu