| sebastianmarco5 a întrebat:

Am 20 de ani si am un penis de 13-14cm dar am grosimea de 15cm (64mm) este normal sa am grosimea mai mare decat lungimea? Clar lungimea este pe la medie dar la grosime trebuie sa cumpar prezevative XXXL si prezevativ-ul e prea lung, daca cumpar mai mic imi e stramt.
Sa ma duc la ginecolog?

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa mergi la ginecolog, pentru ca atunci cand grosimea e mai mare decat lungimea, e posibil sa ai vagin, nu penis.

| epurasu a răspuns:

La ginecolog merg doar femeile!

| Catrice a răspuns:

Nu,la proctolog lol

| Sofer a răspuns:

Chiar dacă e lung nu îl rulezi pe tot și nu vad problema.

| CIaudiu a răspuns:

Alt troller...

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Eu am un penis de 17 cm si nu l-am folosit nociodata sunt virgin la 19 ani vai de *** asa ca daca l-ai folosit nu e asa mare problema.

| anixxzyc a răspuns:

Da, du-te