| popmirgea87 a întrebat:

Ce fel de baieti ati prefera(ma refer la un prieten de 15 ani)timid caruia ii place sportul, smecheras, tandru si cu tupeu

9 răspunsuri:
| Jesss a răspuns:

Sincer frate, in ziua de azi, nu mai conteaza daca esti smecheras, cu tupeu sau fara, sa fii frumos si te plac toate si data fiind intrebarea, probabil nu esti.

| missoriginal a răspuns:

Pai sa aiba cate putin din fiecare.

| DidiChanx3 a răspuns:

Putin din fiecare dar oricum gusturile nu se discuta tongue

| BonneLess a răspuns:

Numai bun, asa. tongue

| JustPaly a răspuns:

Eu nu sunt tupeist

| ByByLoVe a răspuns:

Bunut, bunuthee hee

| marybell a răspuns:

Cred ca ti-ar prinde bine unul tandru si cu niste tupeubig grin

| Ketta a răspuns:

Eu am foarte mult noroc la fete, daca cunosc o fata pe net oricare ar fi ea daca vreau sa ma vad cu ea si sa o sarut reusesc mereu... Sa ma descriu putin asa va dati seama ce le place la fete: Inalt 1. 75 am 16 ani sunt tupeist, dar nu tupeist cu mosneguti si cu astia mai mici ca mine, cu astia de varsta mea si mai mari am mereu tupeu, nu sunt fricos, sunt romantic si imi place sa obtin cea ce vreau, scopul intr-o relatie pentru mine nu este sexul. La intalniri nu mergeti cu freza cum va treziti, aranjativa, spalativa si mai ales daca sunteti mai dezvoltati barbieritiva cum fac eu, nu mergeti nebarbieriti, pe fata o deranjeaza sigur, Nu puneti mana unde nu trebuie la prima intalnire puteti da o impresie gresita, nu incercati sa fiti foarte smekeri sau aroganti, pentru ca o sa zica ca sunteti cocalari.

| MH93MAT a răspuns:

Ma tu esti disperat cu intrebarile de genu asta! (timiditate)