| bibi_1591 a întrebat:

Ce ati alege intre un baiat mai smecheras cu tupeu, dar care nu arata extrem de bine si un baiat cuminte timid care arata mai bine, dar nu prea va trezeste nici un sentiment?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu imi trezeste niciun sentiment poate sa arate ca Brad Pitt si sa fie inteligent ca Einstein, ca nu ma intereseaza!

| Crisstina a răspuns:

Un baiat cuminte si timid care arata mai bine as alege. deoarece il poti face sa prinda tupeu, sa fie mai dezghetat, poti avea incredere in el. Pe cand din partea celuilalt mai smecheras nu stii la ce sa te astepti. Poate umbla cu abureli, poate doar isi bate joc. Pe el slabe sanse sa-l faci sa fie mai cuminte! pe cand pe un baiat cuminte si timid, sunt sanse sa-l mai dezgheti si banuiesc ca cu timpul vei avea sentimente frumoase pentru el happy

| Bianca_2742 a răspuns:

Pai il alegi pe ala care iti trezeste un sentiment smug

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Sunt baiat.
sfatul meu e sa iti alegi un partener cu experienta de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegel pe cel care este mai timid, pentru ca asa o sa al "modelezi" tu cum vrei, in schimb pe acela smecheras este mai greu sa al "modelezi, aproape imposibil, si nu prea se merita sa fii cu genul de baieti "smecherasi" pentru ca vor numai sex, aventura, etc.