| clovnul a întrebat:

Ce fel de baieti sunt preferati mai mult de fete? cumintzi, golani, fumatori, nefumatorilaughing (sa stiu daca necesit schimbari)happy

17 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Le plac clovni.te asigurlaughing

| NoSmile a răspuns:

Fiecare este placut pentru felul lui,depinde si de fata ce gusturi are si cum are caracterul. mie imi plac baieti mai golanasi,cei cuminti ma plictisesc, eu nu suport fumul de tigare, dar daca el fumeaza.asta e,accept. numai sa nu o faca de fata cu mine si nici sa miroasa cand ne intalnim. am mai vazut raspunsuri date de tine pe TPU,si pari mai golanas. sper ca nu te superi ca zic asa, dar stai klm ca nu e un lucru rau, mie chiar imi place.

| NoSmile a răspuns:

Hmm. poti sa golanesti mai mult,insa sa nu depasesti limita. de mmajoritatea fetelor sunt preferati baieti golanasi,cu ei mereu faci ceva nou,nu exista cale de plictiseala, dar dupa tot noi ne plangeam ca fraierele ca ne-au parasit, sau cine stie ce. bafta. te puup

| СЛивка a răspuns:

Totusi fiecare dintre fete intelege ca baietii cuminti cam lipsesc, sunt chiar o raritate mare laughing dar totusi se intilnesc.As putea spune ca nu e problema ca fumezaa (e sanatate a lui proprie) face ce vrea.cuminte nu as spune.dOAR CA sa tina cu adevarat la partenera, iar pasul care-l ia spre stinga nu e problema mare.important pe cine iubesti nu cu cine dormi...

| Laura_2393 a răspuns:

Fumator sau ne fumator nu prea am cunoscut fete care sa tina cont( nu spun ca nu ar exista) Daca ar fi sa pun intr-o balanta fetele sunt mai atrase de baieti mai golanasi decat de cei cuminti pentru ca simt nevoia sa ii indrepte ele pe calea cea buna.

| clovnul explică:

Si dupa toate astea. ar trebui sa ma fac baiat cuminte?laughing sau sa golanesc mai mult?laughing)

| clovnul explică:

Narkotika... sa fumeze tzigari normale sau si altele?laughing specificahappy ca la asa nick. inteleg altcevabig grin

| clovnul explică:

Poate imi dai si mie niste sfaturi. daca esti in domeniu cu narcoticelaughing sau trebuie sa scriu la alta catergorie?happy

| Darius_6848 a răspuns:

Uite de aia voi toate ajungeti sa spuneti la un timp ca suferiti din dragoste si nu stiu ce tongue va plac golanii nu baietii cuminti si care chiar va apreciaza si va vrea doar pentru ceea ce sunteti si nu pentru frumusete si sex, na acum depinde fiecare ceea ce cauta tongue

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecarei fetebig grin. Mie imi plac nefumatorii desi pana acum am avut doar un prieten care nu fumalaughing, dar le spuneam sa nu fumeze de fata cu mine sau in preajma meabig grin. Cuminte dar nu molatec si prostanac, golan dar nu nesimtit.happy

| SEXobeat a răspuns:

Nefumator,cuminte da in accelasi timp golan [pe la mijloc]

| GrellSutcliff a răspuns:

Pai. nefumator. care sa arate cuminte. dar pe interior sa fie un golan mik si nebunatik, dar sa fie si sensibilwinking si cu simtzul umorului. da @mEntol. ai dreptate. si mie imi plac clovniilaughing :* :X

| anonim0015 a răspuns:

"Fetele cuminti mie-mi plac,/Ca's inebunite dupa baieti rai de fapt!"
La mine se aplica! Pe bune!

| chris_2294 a răspuns:

Asta depinde de fiecare fata...sunt fete carora le plac galanashi, fete la care le plac baieti cuminti desi sunt mai rare...dar nefumatori sunt mai apreciat decat fumatori, dar fiecare fata e diferita, si cel mai bine e sa iti spuna ea ce ii place si ce nu, iar daca vrei sa te schimbi iti urez bafta

| OtipaOarecare a răspuns:

Acest lucru depinde de fiecare fata in parte. Nu stiu parerea altora, dar mie, sincera sa fiu, imi plac golanii :X Nu am nimic cu baietii cuminti, felicitari lor, dar nu sunt genul meu. Mereu mi-au placut golanii si cred ca o sa imi placa mereu, poate pentru ca nu le este frica sa se exprime liber cum vor ei, sa faca ce vor si sa fie ei insisi.
Desigur, daca este un golan, asta nu inseamna ca trebuie sa fie nesimtit sau indiferent cu mine.
Spre exemplu eu sunt intr-o relatie cu un astfel de baiat de 4 luni, si ma inteleg de minune cu el. Este si fumator ( dar nu fumeaza de fata cu mine, ca il certhee hee ). Ne intalnim ori de cate ori avem ocazia, imi ia apararea in fata tuturor celor care se leaga de mine, imi spune ce face si de fiecare data cand iese cu baietii ( aproape in fiecare seara laughing ). Intr-adevar, s-a imbatat odata de cand suntem impreuna, dar nu de fata cu mine.
Cu toate ca e un golan in toata firea, si numai eu stiu cate porcarii/tampenii face cu prietenii lui, nu uita de mine...

Nu conteaza ce fel de baiat esti, golan, cuminte, ca fumezi sau nu, ci conteaza afectiunea de care dai dovada pentru o fatawinking happy

| Dulcetzika_6679 a răspuns:

Pai acum depinde de fata.Mie de exemlu imi plac cei cuminti, cei care sa se comporte frumos, dar sa aiba simtul umorului.Si imi plac cei care gandesc matur si stiu sa se comporte in anumite situatii. Oricum bafta la fetewinking. Cius

| clauditza_4487 a răspuns:

Nu stiu... eu sunt o fata rafinata si-mi plac baietii nefumatori, harnici si draguti, nu agresivi