| alexalx1234 a întrebat:

De ce foarte multe fete din ziua de azi cauta baieti mai golani?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele sunt impresionate de baieti populari,de ce? pentru ca ce e popular atrage, pe tine nu te atrage fetele populare? de ce multi cumpara iphone x? pentru ca e ceva popular in mare parte, alt motiv este ca nu sunt plictisitori, timizi, pampalai, fetele sunt atrase de barbati care au calitati de lider

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

O.o
Pe mine nu ma atrag deloc fetele populare. ba din potriva. chiar le evit. happy Prefer genul ala de fata mai retrasa.

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Nu toti suntem la fel, mie imi plac fetele ciudate, amuzante, nebune, imi plac alea cu care ma pot certa si nu se enerveaza

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Oricum am impresia ca generatia asta e la pamant si asa va fi in continuare sad

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu e vorba de generatia asta,mereu barbati frumosi,musculosi,lideri,alfa au avut mai multe partenere,inclusiv si in lumea animala e la fel,gorila cea mai puternica are mai multe partenere,inclusiv la cainii, cainele cel mai violent,rau,lider are mai multe catele,omul a evoluat cu lideri alfa,ceea ce le atrage pe femei nu s-a schimbat, codul genetic uman nu s-a schimbat, preferintele sexuale sunt guvernate de codul genetic, femeile pun accent si pe personalitate, caracter, statut social din motive de garantie, un barbat poate face sex des, o femeie poate ramane gravida o singura data in 9 luni, un barbat poate sa faca sex mai mereu, vezi diferenta? femeile cauta calitate iar barbati cantitate, desigur ca dupa o vreme cauti si calitate ca barbat, atractia sexuala din prezent nu este ceva nou, uitate la eroii din istorie aia au fost timizi, pampalai? au fost masculi feroce, lideri, uitate la cei 300 de spartani

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! In timp ce la barbati atractia e influnetata mai mult de aspectul fizic, la femei e o combinatie mai echilibrata de: aspect, statut social, bani si personalitate.
In liceu, ce predomina destul de mult (mai ales la panarame) sunt aspectul si pozitia sociala (difera in functie de persoana).
In concluzie baiatul ala dur, respectat, cu muschi va fi mai atragator decat baiatul ala slab, timid, luat la misto.

| alexalx1234 explică (pentru Yee):

Cum ma pot schimba? Sunt tipul de baiat slab pe care l-ai descris?