| AvalohAlyn a întrebat:

Voi invatati bine? Va place sa invatati? laughing La ce invatati cu placere?

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Urasc sa tocesc si ma plictisesc foarte repede. Invat doar cand am chef sau sunt constrans de situatie. Daca nu imi place ce fac, imi e aproape imposibil. Imi place sa invat experimentand, nu prin bombardament de informatii.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citesc mereu cărți de specialitate, dacă învățam eram "ministră"!
Pa, pa.

| Doub a răspuns:

Daap. Imi place sa invat doar la ce imi place si la ce stiu ca ma va ajuta in viata: istorie, romana si psihologie.

| AvalohAlyn explică (pentru Doub):

Ce facultate vrei sa faci Doub?smug

| Doub a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu stiu.straight face Sunt foarte nehotarata.

| AvalohAlyn explică (pentru Doub):

Si eu sunt la fel, nu-ti face griji, oricum mai e ceva timp de deciderelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Nu La nimic.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Tu esti a 12 la mate-info?smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu imi amintesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Învăţ destul de bine, am note de 9 şi de 10.
Cel mai mult îmi place să învăţ la engleză şi la română. Aş vrea să învăţ germana şi să ştiu cânta la pian sau vioară.

O zi frumoasă!

| Daniell25 a răspuns:

Mie imi place sa invat la romana... laughing

| Dlk_Alex_1962 a răspuns:

Geografie, biologie