| GeOrGe_2131 a întrebat:

Ce gen de fete va plac? big grin Cei care au genul aproximativ ca al meu primesc funda! scuze categorie

Răspuns Câştigător
| Axellexa a răspuns:

O fata inteligenta, naturala, care sa faca diferenta dintre bine/ rau, bun /rau (prin asta vreau sa spun ca imim plac fetele care apreciaza cand un baiat se poarta frumos cu ele, nu alea care sunt fericite cand primesc palme peste, nici nu vreau sa ma gandesc, nu stiu ce placeri simt ele in momentul ala ), sensibila, putin timida, ca aspect fizic, nu vreau o fata "cu forme" chiar nu-mi plac, sincera, si foarte important sa-mi dea mie cea mai multa atentie (is foarte foarte foarte gelos ). Problema e ca eu cunosc o astfel de fata si cu tote ca ea imi arata ca ii place de mine eu ca un mare, mare, mare idiot mi-e teama sa-i spun, mare idiot.

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Timide/delicate sa simt ca este fata nu de aia baietzoaica care vorbeste cu "ce faci ****" sau injura mai mult ca un baiat si se crede smekeralaughing
Bruneta cu par lung frumusica inalta nici slaba nici grasa sa fie potrivita sa avem o relatie fara multe certuri... sa nu fie prea fitoasa sa nu fie curva/profitoare si sa nu fie genul care judeca omu dupa coperta pe scurt ceva ce in Romania nu existalaughing

| AntiHrist a răspuns:

Satena cu sufitze blonde mica draguta bine facuta (nici prea grasa nici prea slaba) sa fie happy si sa nu ne certam decat foarte rar sa ma iubeasca cu toata inima si sa nu ma insele si sa le vrajesc usor:X

| timiHash a răspuns:

Hm...timide :d