| carminaburana43 a întrebat:

Ce gindeste un barbat daca spune:facem cum vrei tu de vrei facem de nu vrei nu facem(sex) nu e interesat? ii e totuna? din moment ce el m-a chemat la el si pe urma lasa sa fac eu alegerea nu vrea el sa decida

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie mi se pare ca nu vrea sa te forteze. Probabil esti tu cam nehotarata si l-ai derutat.

4 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Facem cum vrei tu si dup-aia facem cum vreau eu.

| yanny`s a răspuns:

Probabil vrea sa nu te forteze si crede ca daca se exprima asa vei fi de acord cu tot ce zice el...

Răspuns utilizator avertizat
| biby29 a răspuns:

Eeiii. el ar vrea sa faca sex cu tine, mai ales daca te iubeste. El vrea ce-i mai bine pentru tine si de aceea te lasa sa iei tu deciziile.happy