| Tzucu a întrebat:

Ce glume stiti?
azi de exemplu la scoala rolling on the floor la colegi le-am lipit caiete, gecile, penarele, pixurile de banci sau le-am prins acolo cumva laughing
in fine
ce mai stiti? big grin

Răspuns Câştigător
| Be12345 a răspuns:

Lipeste un ban sau o moneda pe holul scolii.sute de fraieri se apleaca sa il ia laughing

2 răspunsuri:
| yoAnonimul a răspuns:

Daca mi-ai face mie asa ceva te-as bate pana te lipesc de podea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragei colegului/colegei tale de banca scaunul cand se aseaza si nu este atenta... sau mesteca niste guma fara sa te observe nimeni, si cand nu mai are gust incearca sa i-o pui pe scaunul baiatului pe care nu-l suporti ca sa stea pe ea un timp