| Scarabeul a întrebat:

Ce gust are sperma de barbat?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

E o curiozitate ciudată (deși foarte ușor de satisfăcut) dar nu înțeleg reacția unora dintre comentatori. Nu e o curiozitate nouă și răspunsul nu e unul imposibil de dat.

Gustul se modifică în funcție de alimentația individului - deși consensul este că tinde mai mereu spre a fi ușor sărată.

Lectură recomandată:
http://www.divahair.ro/......rului_tau!

http://healthy.kudika.ro/......ermei.html

| Doηηa a răspuns:

Măi am auzit că variază de la bărbat la bărbat.
Prietenul meu mi-a spus că a lui e spice, adică ușor picantă și dulce.
Ce nebun laughing

| relian a răspuns:

In general gust sarat amarui.Stiu sigur din surse sigure de la femei care au gustat asa din curiozitate.Deci concret fetelor nu le place sa guste sperma pentru ca nu are gust bun desi este plina de proteine.Cu alte cuvinte nu tot cei hranitor este si placut.Deci nu cereti fetelor sa faca asta decit daca vor ele si sint curioase sa guste.Dar dupa ce fac asta nu le mai trebuie niciodata.Nu dau sursele ca oricum nu le cunoasteti.

| aumih16 a răspuns:

laughing gust bun niciodata! niciodata!

| abcde12345 a răspuns:

Am citit undeva cum ca ar avea gust ca si mancarea pe care a mancat o barbatul cu cateva ore inainte sa ejaculeze, dar nu stiu sigur happy