| Skullace a întrebat:

Ce gust are sperma ma ca tot timpu m-am uitat la filme dinalea si fetelor parca le placea laptele acela laughing si eu sunt prea las sa gust poate cineva sa imi raspunda la asta
(astia care vad intrebarea: nu-i cv rusinos sa spui ce gust are sperma! na am gustato cand am facut *** cu iubitu)
funda!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cam da isi fura inteligenta daca isi ea sperma sau un fir de par, celula desigur nu-i exact assta

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice ce iasa din corpul are gustul corespunzator acelui organ urina e sarata, sperma are gustul a cea ce ai mancat, sperma este creata din ce manci tu

| RAY a răspuns:

Sperma are proteine, vitamine, contine si lichid de protectie, o ejaculare contine 200 de milioane de spermatoizi fiecare contine jumatate din adn ul acelei persoane, dar un ovul ce gust are tu ce crezi?

| Skullace explică (pentru RAY):

Ma numa cand ma gandesc la ce mi-ai spus ma ia cu lesin cum dr 1 spermatozon sa aiba ma juma din desteptaciunea mea vrea sa ma secatuiasca de inteligenta?!
cred ca de aia n-am eu note bune la scoala cami fura sperma inteligenta!laughing
de maine imi iau un vinoclu de ala care poti vedea moleculele si o sa-mi vad proprii spermatozoni si sa dea dracu de nu-i numar! laughing

| RAY a răspuns (pentru Skullace):

M-am referit ca in procesul de fecundatie jumatate din adn si jumatate din adn ul unei femei face un nou copil si da gustul influenteaza totul si transpiratia ea bea bere sa vezi, am auzit ca si morcovi rosesc pielea

| Skullace explică (pentru RAY):

Hai ma cati dau o funda ca imi pari simpatic si cam dubios sa stii atatea despre sperma laughing

| RAY a răspuns (pentru Skullace):

Pai totul are logica in lumea si universul asta

| RAY a răspuns (pentru Skullace):

Cam da isi fura inteligenta daca isi ea sperma sau un fir de par, celula desigur nu-i exact assta

| Alcyon a răspuns:

Nashpa, tu cum crezi? Tipele alea-s platite cu bani grei ca sa faca asa ceva. Cred si eu ca-s in extaz, cand se gandesc la banii care le intra-n cont.

| aumih16 a răspuns:

Este ceva intim oricum daca gustul nu e bun trebuie schimbat adica sa creasca consumul de fibre legume fructe astea de regula schimba gustul adica nu il mai simti amar ci dulce oricum eu ma mir ma crucesc ca chestiile se practica si in Romania ca marea majoritate zic spun bleah ce scarbos ce scarbosenie eu nu fac asa ceva si altele ca nu sunt curva tarfa prostituata sa fac ce atata rusine nu inteleg dar copii atunci cum poti face daca nu asa repet deci ma mir ma crucesc ca se practica asa ceva in Romania in timp in ce alti tari se fac chestiile astea adica Statele Unite Marea Britanie Olanda Spania Italia Suedia Finlanda Islanda Germania Franta etc acolo stiam ca se face asa ceva dar in Romania habar nu aveam oricum sexul fie el anal sau oral sa nu fie o rusine sau un subiect tabu deoarece doar asa faci copii deci nu altfel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E sarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ceva rusinos daca vreo fata "a gustat" laptele acela dar e ceva intim si nu vad de ce o fata care stie raspunsul la intrebarea ta ar dori sa-ti si ofere raspunsul.

In filme vei vedea multe lucruri dar nu ar fi prea inteligent din partea ta sa-ti traiesti viata bazandu-te pe ce vezi in filme.

Ca sa poti face diferenta dintre filme si realitate ar fi cazul sa-ti gusti sperma, cu ocazia asta iti vei satisface si curiozitatea.

Sa ai pofta!

| Skullace explică (pentru anonim_4396):

Ceeee vorbesti sa raman eu gravid cu mine insuni laughing) se poate am citit eu intro revista care nu exista n-a existat si no sa existe

si sincer am vrut odata sami gust lapticu da mi-a fost prea frica laughing asa ca m-am gandit sa pun intrebarea laughing