| anonim_4396 a întrebat:

Nu voi pati nimic daca imi voi gusta sperma? Voi v-ati gustato?

16 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Mai de intamplat nu ti se va intampla nimic, Dar numai sa nu prinzi un obiocei.Dar intrebarea mea este de ce ai face asta?

Răspuns utilizator avertizat
| OnlineZ a răspuns (pentru rembo90):

Pff unii doar va bateti joc de imaginea voastra noroc ca sunteti anonimi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| OnlineZ a răspuns (pentru rembo90):

Pai aici este un site special pentru genu asta de intrebari dar totusi sa pui intrebari din astea e putin cam aiurea. Parerea mea!

| Vvistula a răspuns:

Nu,ce ai putea sa patesti.laughing poti sa gusti cata vrei ca nu iti cresc copii in stomac

| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu daca prietena ti-a lasat si tie din ea.

| T0T a răspuns:

Nu patesti nimic. Are substante benefice organismului cica.

| Emilian65 a răspuns:

Nu patesti nimic deosebit, doar ca avand multe vitamine te vei ingrasa putin.

| Felys a răspuns:

Dar nu iti e sila, totusi nu mi se pare ca e ceva ce se poate gusta

Răspuns utilizator avertizat
| JokerDeaD a răspuns:

S-a facut un concurs cu intrebari cat mai ciudate? De ce ai vrea sa faci asta? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| JokerDeaD a răspuns (pentru rembo90):

Ok... mi se pare cam aiurea, dar e corpul tau.

| adriancatalin2000 a răspuns:

Bai frate.......ati ajuns din ce in ce mai nebuni.....nu trebuia sa postrzi pe net ca esti fata si iti "gusti" sperma. De mine bag-o si in ciorba ca smantana. Si puteam sa traiesc fara sa postezi tu asta straight face