| alexya_8105 a întrebat:

Ce-i care au o relatie [el] sagetator-varsator [eu] cum decurge relatia, cat timp au impreuna si cum s-au cunoscut?

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Provocatori si interesanti, sinceri si deschisi în comunicare, Sagetatorul si Varsatorul formeaza un cuplu dinamic, sociabil, inventiv, de colaborare si complementaritate reciproca.

Fiecare poate sa sprijine evolutia celuilalt. Interesele comune si viziunile similare asupra iubirii le permit sa devina un cuplu durabil, mai ales daca exista un scop creator. Acesta va fi "busola care le arata Nordul", conferindu-le o relatie bazata pe o linistitoare libertate.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește compatibilitatea dintre zodii: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Jadeite a răspuns:

Asta cu potrivirile in facut de zodii is povesti de adormit copiii, nu poti sa aplici acelasi tipar la o multime de oameni nascuta intr-un interval de 30 zile; un varsator/sagetator poate fi total diferit de un alt varsator/sagetator, fiecare persoana e unica in felul ei. Pana la urma totul depinde de voi 2, ca sa puteti avea o relatie sanatoasa si durabila.