| C26 a întrebat:

happy Vreau sa va, vad parerile.
Cum ar decurge pentru voi o relatie serioasa?batting eyelashes
Adica. Ce ati face ca sa mearga bine relatia, si sa fie totul bine? happy
Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

O relaţie serioasă presupune maturitate, comunicare, prietenie şi respect reciproc.
Aceasta este părerea mea! Depinde foarte mult şi de caracterul fiecăruia, nu poţi să-i ceri unui om să fie aşa dacă el nu are cei şapte ani de acasă, şi, totuşi, dacă îţi apare în cale unul aşa, nu merită să ai o relaţie serioasă cu el.

Pa-pa.

14 răspunsuri:
| justsummer a răspuns:

Multa sinceritate si cat mai multa comunicare si nu ezitati sa spuneti tot ceea ce ganditi.

| C26 explică:

Nu e adevarat happy Nu sunt toate asa, la fel cum nici barbatii nu sunt toti la fel raised eyebrows

| C26 explică:

laughing Inseamna ca esti dezamagit in general de femei, daca ai parerea astahee hee

| cllaudDia a răspuns:

Ca sa mearga bine o relatie nu trebuie sa faci cine stie ce lucruri speciale. Daca exista iubire, intelegere si respect din partea ambilor parteneri, automat relatia o sa fie frumoasa si lucrurile ar decurge bine.

| bobbyjah a răspuns:

De ce vrei sa fie totul bine? cateva probleme nu strica laughing

| bobbyjah a răspuns:

laughing si hainele, nu uita de haine

| C26 explică (pentru bobbyjah):

Mai, maii. dar ce rai sunteti laughing

| bobbyjah a răspuns (pentru C26):

Eu sunt femeie, cunosc rolling on the floor

| 2OchiAlbastri a răspuns:

Degeaba incerc eu sa fac totu' bine daca ea nu-si da silinta big grin. Ce zici? happy

| C26 explică (pentru 2OchiAlbastri):

Eee naahee hee Pai daca`si da silinta?smughee hee

| 2OchiAlbastri a răspuns (pentru C26):

Pai atunci as incerca s-o fac sa se simta cea mai fericita si rasfatata fata din lume big grin

| C26 explică (pentru 2OchiAlbastri):

Dragutspuppy dog eyes

| 2OchiAlbastri a răspuns (pentru C26):

Multumesc! :*

| TeodoraBaa a răspuns:

Sa luati deciziile impreuna, sa nu va ascundeti cu nimic unu de altul...relatia sa fie bazata pe incredere, sinceritate, respect si iubire!
P.s. punctul meu de vedere! sper ca te-am ajutat puppy dog eyes