| sasukenice a întrebat:

Ce-i place unei fete la un baiat, in special! Astept multe pareri de ale fetelor...

Răspuns Câştigător
| alexy a răspuns:

Pai, mie sincer imi place cel mai mult felul lui de a fi(amuzant, tacut dar seducator...), apoi trasaturile fetei, in special ochii, sunt genul de fata care se cufunda in ochii lui si poate si starea lui fizica. Sper ca a fost bun raspunsul!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie respectos, inteligent, șarmant, curat, sincer, parolist, plin de umor, etc.
Cam mult?
Pa, pa.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Cel mai mult apreciez la un baiat felul in care se comporta, felul in care vorbeste, bunul simt, sinceritatea, umorul. Iar din punct de vedere fizic nu am foarte mari pretentii, dar conteaza sa fie un tip ingrijit.

| BLUEishot a răspuns:

La baiat thinking in general personalitatea lui dar tot timpul sa fie respectuos de fapt sunt multe calitati de ex daca te indragostesti de cineva cu multe defecte n-ai ce face pentru pur si simplu il iubestI :X

| PandaCrusher a răspuns:

Chipul, coprul, personalitatea, cum isi exprima sentimentele. day dreaming

| PeAcE a răspuns:

Poi nu stiu ce le place fetelor la baieti, dar mie una:

-imi plac baietii care stiu sa se ingrijeasca
-ma „dau pe spate" baietii care miros bine(este cea mai mare calitate pe care o apreciez la un baiat la prima vedere)
-sa fie grijulie
-sa nu fie prea sacaitor
-sa ii placa sa petraca timp cu mine
-sa aiba zambetul seducator
buzele pline
ochii frumosi
-si multe altelelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoL pai.depinde de baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ex. mie imi place la un baiat felul in care se comporta... daca te baga in seama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii lui.:X

| Mara_4052 a răspuns:

Mie nu imi place ca un baiat sa fie romantic:-&...Nu imi place cand incearca sa atraga atentia asupra lui.Sa fie cat se poate de natural.hee heeRestu` vine de la sinewinking