| LoveTheWayYouAre a întrebat:

Baietilor, ce va place si ce nu la o fata? fetelor, ce va place si ce nu la un baiat? astept multe pareri, raspunsul cel mai amanuntit primeste funda si vot...

Răspuns Câştigător
| Heart2014 a răspuns:

Cred ca sunt una din putinele fete care nu e inebunita dupa genu de baieti "cool"/cocalari/emo si blond cu ochii albastri.

Asa deci eu pun mai mult accentu pe comportament. Imi plac baietii sinceri, fideli, romantici, dulci, intelegatori, care sa ma ajute mereu cand am nevoie de ceva si sa nu ma lase singura atunci cand am o problema si nimeni nu mai e langa mine., sa ma sprijine si sustine in tot in fac, sa-mi dea sfaturi daca gresesc.

Ca aspect, imi plac brunetii, ochii (nu conteaza culoarea) mai micuti. Sa fie putin mai inalti, dar nu chiar asa de palugi.

1 răspuns:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Cand vine vorba de barbati, daca intrebi o femeie ce vrea de la un barbat si ce o atrage la el iti va spune o multime de lucruri :

- sa fie amuzant,

- sa o faca sa se simta bine,

- sa aiba incredere in el

- sa aiba un anumit statut social

- sa aiba un simt al aventurii

- sa o provoace si sa o excite

- sa arate bine

- sa fie inteligent.,,

…etc. Nu insist asupra lor. Toate sunt adevarate. Da. Toate. In teorie.