| Andreas96 a întrebat:

Fetelor, va atrag baietii cu bani?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu esti un tip frumos, inalt cum sa atragi sexul opus? cu sufletul tau de ingeras? zi-mi sie mie o fata care da 2 lei pe carcater? vorbesc de unu urat care sta cu una super hot si aia sta pentru sufletul lui, daca nu te poti remarca in viata prin fizica te poti remarca prin inteligenta, carcater alfa, banii etc
repet banii nu vor face sa te iubeasca cineva, eu am avut un frate care facea banii din nimic ca il ducea capul si nu arata deloc bine dar sta sa vorbeasca, avea mereu banii, era si inalt dar important e sa remarci prin ceva, desi concluzia e fetele se simt atrase de multe

eu isi recomand blogul asta daca doresti sa te dezolti personal http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.com/

| neutrino a răspuns:

TInand seama ca puta au majoritatea baietilor, atunci, cei ce au si bani este normal sa fie mai usor acceptati de fete!

| mentholinks a răspuns:

Astia vor primi si felatie la desert.

| Pământul a răspuns (pentru mentholinks):

La ce restaurant? Ca vreau si eu.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu banii sunt care ma atrag, in primul rind trebuie sa-mi placa foarte mult persoana, dar daca persoana respectiva are si bani nu este un pacat.In alte ordine de idei oricat de multi bani ar avea cineva si nu mi-ar placea nu m-ar interesa chiar daca ar avea toti banii ce exista in lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

| Kriss96 a răspuns:

Nu e ceva la care ma uit in mod special. Ma atrage felul cum se comporta.

| devil32angel23 a răspuns:

Nu chiar deloc de ce sa profit de baiat dupa sa l las pentru altul. Mai bine un baiat fara bani. Care sa te iubeasca sa tina la tine.